Nemesis Forum Index
Nemesis Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

Biene ai venit! Welcome! 
Welcome Guest ! Bine ai venit Guest !  We are fighting for justice! We are unique! We are Nemesis! 
South Korean Dragons

Post new topic   Reply to topic    Nemesis Forum Index -> Nemesis Comandament (acces doar comandantilor) -> General
Previous topic :: Next topic  
Author Message
cerclo
Guest

PostPosted: Wed 13 Jul - 15:26 (2011)    Post subject: South Korean Dragons Reply with quote

era la un moment dat o discuție despre a pleca in SK etcdupa care am primit ordine sa nu mai luptam pentru ei

sincer sa fiu perioda de inactivitate a lui uxini si krawos ma sperie un pic.

ma bucur sa vad ca totusi uxini este rezent pe forum daca nu pe chatul #nemesis Smile

a fost si episodul cu RW deschis de mine unde s-a dat un contraordin subiect pe care l'as dori discuta aici.

deci ce au propus si ce se poate face ?
Back to top
Publicité

PostPosted: Wed 13 Jul - 15:26 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
uxini
Modérateur

Timisoara Masculin 13/03/1982

PostPosted: Wed 13 Jul - 16:22 (2011)    Post subject: South Korean Dragons Reply with quote

Dupa cum spuneam activitatea nu inseamna sa stam non-stop pe chat/forum/joc si mai ales in perioada asta de vara cand sunt vacante, concedii, etc. De asta am si sustinut varianta forum pentru ca multi dintre noi stim ce inseamna un forum...avem experienta unui alt joc (de vreo 4 ani) in care forumul era principala forma de socializare, mai ales ca exista posibilitatea unei arhivari a celor spuse. Cu inactivitatea, exact asa s-a petrecut si anul trecut...multi au plecat, crezand ca um-ul s-a desfiintat Smile si au plecat prin alte um-uri, iar mai apoi au incercat sa revina, insa in zadar. Cine ne intoarce o data spatele nu mai are ce cauta la noi. Desigur, sunt si exceptii, dar extrem de rare...

Ideea este clara: atata timp cat nucleul format de cei cativa jucatori activi continua "joaca" intr-o forma sau alta, Nemesis nu va fi istorie! Aviz amatorilor! Very Happy

Problema acelui rw din Brazilia am mai discutat-o. L-ai deschis in graba, l-ai luat, Spania a avut drum deschis spre Brazilia si i-a sters. Apoi pe mine au sarit toti cu gura ca sa nu ne mai bagam unde nu ne fierbe oala. Dupa cum ti-am mai spus si atunci, pentru mine (si nu numai) imaginea unitatii este foarte importanta, iar scopurile noastre personale trebuie sa treaca in plan secund..suntem un grup si trebuie sa ne organizam ca atare.

Drept pentru care, orice decizie importanta as prefera s-o discutam in prealabil. Totdeauna mai multe "minti" gandesc mai limpede decat una singura.

Iar in ceea ce priveste South Korean Dragons, ei cu ale lor si noi cu ale noastre. Ne-am facut un "brand" si ne urmam calea!Recunosc insa, ca e singurul um cu care ne intelegem cel mai bine dintre toti "fitzoshii" din Romania!
Back to top
Yahoo Messenger Skype
cerclo
Guest

PostPosted: Wed 13 Jul - 16:55 (2011)    Post subject: South Korean Dragons Reply with quote

Ma bucur ca forumul își gaseste o utilitate, l'am propus pentru ca și e din experienta il consider cel mai bun mijloc de socializare.
Doar ca nu m'am implicat mai devreme pentru ca am observat ca la romani este o futilitate.

Sper sa prindă viata
Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 19:24 (2017)    Post subject: South Korean Dragons

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Nemesis Forum Index -> Nemesis Comandament (acces doar comandantilor) -> General All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Portal | Index | Administration Panel | Have own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
Template zenGarden created by larme d'ange