Nemesis Forum Index
Nemesis Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

Biene ai venit! Welcome! 
Welcome Guest ! Bine ai venit Guest !  We are fighting for justice! We are unique! We are Nemesis! 
max 5 angajati/firma

Post new topic   Reply to topic    Nemesis Forum Index -> Nemesis Privat -> Arhiva
Previous topic :: Next topic  
Author Message
uxini
Modérateur

Timisoara Masculin 13/03/1982

PostPosted: Tue 12 Jul - 11:01 (2011)    Post subject: max 5 angajati/firma Reply with quote

Voi cum vedeti schimbarile astea?
eu cred ca economia isi va reveni puternic, pt ca productia va fi mult mai mica, asta coroborat cu cei 10 well pierduti la fiecare train/work manager.
Vor rezista mai mult um-urile care au mai multe firme, adica cei pe care-i duce capul la economie si cei cu cardul gros. Pt ca nu prea vad eu un um de 50-70 soldati care sa lucreze prin rotatie in 1-2 firme...e mult prea costisitor...Sau alternativa hotilor este de a fura gold de la stat sa-si faca firme. Insa cam greu cu limita de 10 gold/zi :)  Iar firme de la stat nu prea mai sunt....

Cu alte cuvinte noi avem un avantaj asupra celorlalte um-uri..trebuie sa gasim si organizarea care sa ne ofere maxim din tot.
Back to top
Yahoo Messenger Skype
Publicité

PostPosted: Tue 12 Jul - 11:01 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
micamio

PostPosted: Wed 13 Jul - 06:16 (2011)    Post subject: max 5 angajati/firma Reply with quote

e bine ca ii rupe in popou pe aia cu enspe mii de angajati care sparg pretul la piata.
Back to top
cerclo
Guest

PostPosted: Wed 13 Jul - 15:21 (2011)    Post subject: max 5 angajati/firma Reply with quote

de la fereastra mea vad ca uxini si krawos sa aiba cetatenii in tari cu bonus 100% arme (diferite)

in caz de cad bonusurile de pe Indonezia sa putem transfera unitatea.

eu am desființat firmele celelalte Sad dar acum se merita sa ai mai multe firme de arme q5 etc

objectivul este sa raminem la minim 6,5 arme pe zi
Back to top
uxini
Modérateur

Timisoara Masculin 13/03/1982

PostPosted: Wed 13 Jul - 15:59 (2011)    Post subject: max 5 angajati/firma Reply with quote

Incerc si eu tot in Indonezia..mi se parea cea mai stabila..mult mai stabila decat Polonia si/sau Serbia
Back to top
Yahoo Messenger Skype
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 05:52 (2017)    Post subject: max 5 angajati/firma

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Nemesis Forum Index -> Nemesis Privat -> Arhiva All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Have own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
Template zenGarden created by larme d'ange